Városi Bajnokság 2022-23.

2023.01.25, 08:40 Teke
I. osztály 7. forduló

Elindult a szezon második fele a Városi Tekebajnokság I. osztályánál is. A forduló első napja a papírformának megfelelően alakult. A második nap bizonyult érdekesebbnek, am a mérkőzéseket illeti. Az első meccsen a FAVÁGÓK tették fel a lécet az első párosban, amit a GOLYÓSZÓRÓK a másodikban kiegyenlítettek, a harmadikban pedig Szalai János 260 fájának köszönhetően meg is fordítottak. Sajnos az ellenfele csak a második pályáján „érkezett meg” a játékba, pedig ezt látva, szoros lehetett volna a végeredmény. Az említett etap 132-135 volt, amit jó volt nézni! A következő mérkőzés, a forduló rangadója címre is érdemes lehet. A RAPTOROK és a CHESS TEKE mérkőzése igazán izgalmasan alakult. Kovács Gyula kellemes előnyt hozott az első párban, amit Vidéki Sándor még meg is toldott kicsit (bár az ő szettjük nem volt magas színvonalú). Aztán az utolsó párosban Sipos Lajos -42 fás hátrányból +11 fát hozott. Szép játék volt! Gratulálunk a játékosoknak és örültünk a lelkes részvételnek!

Letölthető tabella                                                           Letölthető egyéni