Sopron: Joseph 19/6, Jones 14/6, Valerio Bodon 6/3, Barnett 10/6, J. Durham 19/3
Csere: Supola -, Csendes 2, Sitku 3/3, Molnár M. 2, Takács 3/3

Paks: Edwin 16, Pajor 3/3, Buckingham 12/6, Eilingsfeld 15/6, Atkinson 28
Cserék: Taiwo 3, Karosi 3/3

Eilingsfeld dobása csorgott le rögtön a mérkőzés elején, a túloldalon Durham szerezte meg az SKC első pontjait. Buckingham büntetői nyitották meg a pontgyártást a mi oldalunkon, ezt Eilingsfeld visszapöcizett dobása követte, majd Atkinson Jr. is betalált. Feltüzelve kezdték a találkozót a csapatok, a negyed második felére azonban becsúsztak a hibák, 8 perc alatt mindösszesen 11 pontot tudtunk összehozni, 23,5%-os dobóteljesítmény mellett. A hazaiaknál Jones, Durham és Joseph vitték a hátukon a csapatot, Eilingsfeld hárompontosával 4 pontra zárkóztunk fel másfél perccel az első etap vége előtt, Sitku azonban a sarokból volt eredményes. (21-14) Edwin két pontjával be is állítottuk az első negyed eredményét: 21-16

Csendes kettese nyitotta a második etapot, majd előbb Taiwo közelről, aztán Karosi a vonal mögül talált be. A negyed közepén ismét érkeztek a hibák, két-három olyan támadásunk is volt, amikor eladtuk a labdát, így nem tudtunk pontokat szerezni, eközben a Sopron már héttel lépett meg. Csirke Ferenc időkérése után Atkinson Jr. volt szemfüles a palánk alatt, a támadólepattanó megszerzése után vissza tudta tenni a játékszert a gyűrűbe. Hibázott a hazai gárda a túloldalon, Eilingsfeld és Atkinson Jr. közelije viszont jó volt, visszajöttünk egy pontra. (33-32) Folytattuk az eredményes játékot, az utolsó percre kanyarodva Edwin kettese után már nálunk volt az előny. (36-37)

Buckingham triplájával indult a második félidő, majd Atkinson Jr. is betalált. Villámgyorsan ledolgozta a hátrányát a fehér mezes gárda, két és fél perc után egál volt az állás. (42-42) Eilingsfeld, Atkinson és Buckingham pontjaival folytatódott az összecsapás, összességében eredményesen, jól játszottunk ebben az etapban, de a Sopron végig tartani tudta magát, Joseph kinti dobása után ismét csak két pont volt az előnyünk. A negyed utolsó percei Deon Edwiné voltak, az amerikai játékosunk egész mérkőzésen hasznosan játszott, azonban ebben a periódusban sorra szórta a pontokat és védekezésben is kivette a részét. (57-64)

Remek energiával kezdtük az utolsó felvonást, Karosi labdaszerzése után Edwin zsákolt egy hatalmasat, majd a következő támadásunknál Atkinson Jr. talált be ismét, aki ekkor már 24 pontnál járt, 11 pontra nőtt az előnyünk. Izalmas percek következtek, rákapcsolt a hazai együttes és a védekezésünkben lévő hibákat kegyetlenül kihasznáták Sitkuék. A mi oldalunkon Atkinson Jr. folytatta a pontgyártást, két és fél perccel a találkozó vége előtt 9 pontra dúzzadt az előnyünk. (68-77) Pajor triplája a lehető legjobbkor jött, az utolsó percre 7 pontos előnnyel forudlhattunk, időt kért a Sopron. (73-80) Innen már nem tudtak fordítani a hazaiak, megérdemelten nyertük meg a találkozót. Lepattanózásban rendre megvertük a hazai gárdát plusz az eladott labdáink száma ismét csekély volt, ez is kellett ahhoz, hogy vissza tudjunk vágni a Sopronnak. (78-80)