Paks: Edwin 14/3, Pajor 2, Grubor 23/15, Eilingsfeld 16, Atkinson 14
Csere: Kovács Á. 13/6, Taiwo 4, Frank 1, Buckingham 12/6, Kékesi -, Karosi -

Kecskemét: Townes 15/3, Ivkovics 6/6, Klobucar 4, Dramicsanin 11/6, Karahodzsics 18/3
Csere: Wittmann 3/3, Boriszov 5/3, Kiss 2, Tóth -, Fazekas 2, Tóth B. -, Kucsera 8/6

Hazai pályán végre közel teljes kerettel folytattuk a bajnokságot a válogatott szünet után, ezúttal Forray Gábor csapata a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét látogatott el a Gesztenyés útra. Ivkovic Milán szerzete a találkozó első pontjait, majd Atkinson Jr. és Pajor Dávid voltak eredményesek a palánk alatt. Keményen, jó iramban kezdődött a mérkőzés, Buckingham triplája és ziccere után 10 pontra nőtt az előnyünk, időt is kért Forray Gábor. (17-7) A tecnikai megbeszélés után is folytattuk a meggyőző, gyors és látványos játékot, mondhatni állva hagytuk a vendégeket. (22-9)

Hasonló mentalitással kezdtük a második 10 percet, mint az első etapot, meg volt a küzdés a csapatban, jó momentumaink voltak védekezésben és támadásban is. Mindenki kivette a részét a jó játékból, Edwin 2+1-es akciójával már 25 pontra dúzzadt az előnyünk. A kecskemétiek hosszú kosárcsendjét Ivkovics Milán törte meg egy kinti dobással, három és fél perccel a félidő előtt, ez volt a vendégek tizedik pontja a második etapban. Kovács Ákos triplájával és Edwin labdaszerzés utáni ziccerével 31 pontra nőtt a két csapat közti különbség. A félidő előtt még Eilingsfeld talált be, ezzel 20 perc után 60-30 volt az állás.

11 pontot dolgoztak le 4 perc alatt a hátrányukból a vendégek a harmadik etap elején, úgy tűnt „beragadtunk” az öltözőbe. Hamar túllendültünk a mélyponton és elkezdtük játszani azt a játékot, amit az első 20 percben mutattunk, sorra érkeztek a kosarak Eilingsfeldtől, Kovácstól és Atkinson Jr-tól is. Végül ezt a negyedet a KTE nyerte fölényesen, így az utolsó 10 percre 79-59-es állással fordulhattunk.

3 perc alatt "helyre állt a rend" a záró etap elején, a vendégek hibáit sorra ki tudtuk használni, az előnyünk ismét 30 pont volt. Az utolsó percek ismét a fiatalokról szóltak, a pályára érkezett Kékesi Kolos is. Innen már nem tudott felállni a Kecskemét, az idegenbeli sikerünk után hazai pályán is jobbnak bizonyultunk Forray Gábor csapatánál, ezzel egy nagyon fontos mérkőzést húztunk be.