Irányítói szemmel

14.04.01, 10:36 Kosárlabda

Ezúttal Kovács Ákos és Deonta Vaughn volt a beszélgetőtársunk. Szóba kerül Kacsa sérülése, valamint az Alba elleni vereség is, Vaughn pedig elmondja véleményét a csapatról, és a négy légiós teremtette szituációról.

Elolvasom
Szarajevót is bevette a Csoknyai-Bor duó!

14.03.31, 11:09 Judo

Két olimpikonunk ismét nem talált legyőzőre, de Pupp Réka, Cirjenics Miklós és Kiss Norbert is jól szerepelt! Képgaléria a cikkben.

Elolvasom
Két meccs időpontja is változik!

14.03.31, 10:50 Kosárlabda

Az Alba ellen egy nappal később, a Szolnok ellen pedig egy nappal korábban játszunk. Újabb tévés meccsek jönnek!

Elolvasom
Újabb eredményes hétvége - Ezúttal Pezinokban

14.03.31, 09:54 Judo

Egy aranyat és öt bronzérmet hoztak haza versenyzőink Szlovákiából!

Elolvasom
A Vasast is legyőztük, harmadik helyen zártunk

14.03.27, 10:24 Kosárlabda

Megőriztük hazai veretlenségünket a rájátszásban, így 3. helyen kerültünk be a kiemelt U18-as bajnokság Országos Döntőjébe!

Elolvasom
MOGYI Pajtás Kupa - Megint eredményesen szerepeltünk

14.03.27, 09:03 Judo

Ismét érmekben gazdag hétvége van mögöttünk!

Elolvasom
Hosszabbításban nyert az Alba

14.03.26, 17:08 Kosárlabda

Tizenöt ponttal is vezettünk, de végül az Alba örülhetett. A negyedik negyedtől nem találtuk az utat az Alba gyűrűjéig, amely megérdemelten vette el a hazai veretlenségünket.

Elolvasom
Szabó Zsolt: Felkészültünk az ellenfélből - videó

14.03.26, 10:47 Kosárlabda

Ezúttal a tavaly még Fehérváron, azaz a mai ellenfél színeiben pattogtató erőcsatárt szólaltattuk meg arról, hogy mit vár a mérkőzéstől.

Elolvasom
18.30-kor, tévés meccsen fogadjuk az Alba Fehérvárt

14.03.25, 19:59 Kosárlabda

Az alapszakaszban mindkét csapat megnyerte a hazai meccsét, a szerdán 18.30-kor kezdődő mérkőzésen remélhetőleg folytatódik ez a sorozat.

Elolvasom
Piros-kék történelem: Fehérváron vertük az Albát!

14.03.25, 15:49 Kosárlabda

Múltidéző sorozatunkban ezúttal egy Alba elleni győzelmet mutatunk be, még pedig nem is akármilyet! A 2003/2004-es bajnokság elődöntőjének harmadik meccsén Smith és Ridl vezérletével hengereltünk, ráadásul idegenben!

Elolvasom
Duplán megéri buzdítani a csapatot!

14.03.24, 15:38 Kosárlabda

Öt ASE mezt sorsolunk ki a rájátszás kezdetekor, amelyeket bárki megnyerhet, aki kilátogat az hazai mérkőzésekre a középszakaszban! Emellett a születésnaposok számára is meglepetéssel készültünk!

Elolvasom
Így győztünk Kecskeméten - videóösszefoglaló

14.03.24, 11:09 Kosárlabda

Összefoglaló a Kecskemét elleni sikerről, edzői nyilatkozatokkal.

14.03.22, 16:48 Kosárlabda

Fekete Zsuzsanna képeiből állítottuk össze az alábbi galériát.

Elolvasom
Élőkép a Kecskemét-ASE meccsről

14.03.21, 09:48 Kosárlabda

A Kecskeméti TV jóvoltából az itthon maradók élőben követhetik a mai mérkőzést!

Elolvasom
A legjobban védekező csapathoz látogatunk

14.03.20, 10:29 Kosárlabda

A harmadik fordulóban Kecskeméten vizitálunk, ahol az alapszakaszban hősies hajrával összejött a győzelem. Beharangozó a pénteki meccshez, és videós összefoglaló az első találkozóról!

Elolvasom
Piros-kék történelem: Terrence Davis

14.03.19, 11:22 Kosárlabda

Múltidéző videósorozatunk első részében az örök kedvenc Terrence Davis legszebb megmozdulásaiból összeállított videót mutatjuk meg.

Elolvasom
Három ASE játékos a válogatott bő keretében

14.03.18, 18:50 Kosárlabda

Tóth Ádám, Szabó Zsolt és Kerpel-Fronius Balázs ismét meghívást kapott a nemzeti csapat bő keretébe.

Elolvasom
Így látszott a pályáról - Dzunic Branislav

14.03.18, 15:24 Kosárlabda

Egy hét alatt két győzelmet arattunk a Kaposvár ellen. Ezekről, valamint a következő, azaz a Kecskemét elleni találkozóról beszélgettünk az Atomerőmű SE vezetőedzőjével.

Elolvasom
Sikeres volt az évkezdet - videó

14.03.17, 18:04 Judo

A Paksi Kistérségi Televízió készített riportot az ASE judósaival a sikeres évkezdetről, és az előttük álló feladatokról. A 22 perces videóban Hangyási László, Bor Barna, Cirjenics Miklós és Csoknyai László is megszólal.

Elolvasom
Országos bajnokság - Képgaléria

14.03.17, 17:48 Judo

A hétvégén taroltak az Atomerőmű SE judósai az országos bajnokságon, hat aranyat is begyűjtöttek. Tekintse meg az eseményről készült képgalériánkat!

Elolvasom
Hatalmas siker a Felnőtt Országos Bajnokságon

14.03.17, 09:05 Judo

Kecskeméten rendezték meg a felnőttek Országos Bajnokságát. Judosaink remekül szerepeltek, a legeredményesebb egyesületként hat első hellyel az egyesületi rangsor élén végeztünk!

Elolvasom
Megszakadt a győzelmi sorozat az U18-as kiemelt bajnokságban

14.03.16, 20:34 Kosárlabda

A harmadik negyed döntött a hazai csapat javára az Óbuda elleni meccsen.

Elolvasom
U16: Gálamérkőzés Siófokon

14.03.16, 20:25 Kosárlabda

115 pontos győzelmet arattunk a Balaton-parton.

Elolvasom
Lemásoltuk a hétvégi meccset, ismét győztünk Kaposváron

14.03.14, 20:08 Kosárlabda

A hétvégi bajnokihoz hasonlóan a mai edzőmeccsen is 84-76 arányban nyertünk Kaposváron.

Elolvasom
Kenguru bajnokság 2013/2014 5. forduló

14.03.13, 13:05 Kosárlabda

Mindkét meccsét magabiztosan nyerte az ASE kenguru csapata.

Elolvasom
Rangos elismerésben részesült Nagy Gábor

14.03.13, 09:27 Kosárlabda

Klubunk utánpótlásedzője lett a 2013. évi MOL Tehetséggondozásért Díj egyik kitüntetettje!

Elolvasom
Éltünk a lehetőséggel és visszavágtunk a Szegednek az U18-as bajnokságban

14.03.13, 08:02 Kosárlabda

Vasárnap az egyik legerősebb csapat, a Szeged vendégszerepelt az ASE Csarnokban.

Elolvasom
Pénteken edzőmeccs a Kaposvárral

14.03.12, 11:24 Kosárlabda

A bajnoki szüntet kihasználva Kaposvárra utazunk, hogy egy edzőmeccsen is megmérkőzzünk a hétvégén legyőzött somogyiakkal.

Elolvasom
Bravúros Street Boys

14.03.11, 19:26 Kosárlabda

A sérülésektől tizedelt Old Boys csapata visszalépett a bajnokságtól!

Elolvasom
Meglepetés Vak Baglyok győzelem

14.03.11, 19:21 Kosárlabda

Alibi KC – Vak Baglyok 38-40Vaskos meglepetéssel kezdődött a városi bajnokság előző heti fordulója. A sereghajtó és mindeddig győzelem nélkül álló Vak Baglyok legyőzte az érmes helyre pályázó Alibi KC-t.Pedig nem utalt semmi a meglepetésre. A viszonylag szoros első negyed végére az Alibi már 6 ponttal vezetett, és a második etapban sikerült 10 pontra is növelni ezt az előnyt. Aztán a harmadik 10 percben már kezdtek éledezni a Baglyok, míg a „hazaiak” támadójátéka elkezdett akadozni, de még így is 6 pontos Alibi előnyt jegyezhettünk az utolsó játékrész előtt. A Baglyok viszont nem adták fel, és szívósan küzdve, pontról pontra zárkózva előbb kiegyenlítettek, majd egy utolsó pillanatban dobott kosárral meg is nyerték a mérkőzést. Street Boys – Ultra Violák 56-35A Street Boys 14-0-al kezdte a mérkőzést, és ezzel gyakorlatilag el is döntötte a lényeges kérdéseket. Bár az Ultra Violák megpróbáltak mindent, és többször is felzárkóztak 10 pontra, a Street Boys magabiztosan őrizte előnyét, és könnyedén nyerte az összecsapást. Judoplasztika – Face Kings 45-60Kiegyenlített első negyed után, a Face Kings ragadta magához a kezdeményezést. Ennek eredményeként a félidőre már 12 ponttal vezettek, amit a mérkőzés további részében meg is tudtak tartani, így továbbra is tapadnak az éllovas Cityre. Puszta 5 City – Street Boys 58-44A Street Boys csak 10 percen keresztül tudta szorossá tenni az éllovas dolgát. Ezután a City kihasználta ellenfele második játékrészbeli rövidzárlatát és 10 pont fölé növelte előnyét, amit a mérkőzés végéig magabiztosan megőrzött, így esélyeshez méltón újabb két pontot gyűjtött. Old Boys – Alibi KC 0-20Az Old Boys ezen a mérkőzésen sem tudott elegendő létszámmal kiállni. Ultra Violák – Vak Baglyok 30-45Kiélezett első negyed után az Ultrák álltak jobban, azonban ez csak fellángolásnak bizonyult, mert a Vak Baglyok ezután, egy 12-4-es második etappal állva hagyta ellenfelét, majd a folytatásban is ellentmondást nem tűrően játszva, visszavágott az első körben elszenvedett vereségért.A mérkőzések statisztikáját IDE KATTINTVA megtalálhatjátok!

Elolvasom
Könnyű győzelmek és nagy csaták

14.03.11, 19:16 Kosárlabda

Judoplasztika – Street Boys 64-29Már az első negyedben komoly előnyt harcolt ki a Judo, és mivel a folytatásban sem lazítottak, gyakorlatilag az első 20 percben eldöntötték a mérkőzést. A második félidő már csak formalitás volt, hiszen a tartalékos Street Boys nem tudott felnőni ellenfeléhez, így a Judoplasztika magabiztos győzelmet aratott. Alibi KC – Face Kings 36-45A Face Kings kezdte jobban a mérkőzést, míg ők rendre sikeres támadásokat vezettek, addig az Alibi csak szenvedett, még a megítélt büntetőket sem tudták értékesíteni. A második negyedben aztán kezdtek magukra találni a „hazaiak”, akiknek sikerült is megnyerniük ezt a negyedet, bár a bónuszpontokat továbbra sem sikerült értékesíteni.A fordulás után újra a Face lett a kezdeményezőbb, és mivel az Alibitől csak 2 pontra telt a 3. játékrészben, megnyugtató előnnyel várhatták a záró etapot.A záró 10 perc már nem hozott változást, az Alibi továbbra is rosszul büntetőzött, és hiába próbált meg mindent, a Face Kings magabiztosan őrizte előnyét, és nyerte meg a rangadót. Old Boys – Ultra Violák 0-20Az Old Boys csapata nem tudott megfelelő számban kiállni. Street Boys – Alibi KC 33-45Az Alibi KC már az első negyedben elhúzott ellenfelétől, miután a Street Boys szinte kosarat sem tudott szerezni. Ugyan a folytatásban már sikeresebbek lettek a narancs mezesek támadásai, de az Alibi így is tudta növelni előnyét, és magabiztosan nyerte meg az összecsapást. Ultra Violák – Puszta 5 City 29-58A jóval esélyesebb listavezető, könnyed játékkal is nagyarányú győzelmet aratott. Judoplasztika – Old Boys 53-59A mérkőzés kemény küzdelemmel kezdődött, melyből a Judo jött ki jobban, sikerült 4 pontos előnyt kiharcolni. Azonban ez az előny nem tartott sokáig, mert a második játékrészben előbb egalizált az Old Boys, majd a negyed derekára már 10 pont fölé is tudta növelni vezetését. A félidő hajrája újra a Judo pillanatait hozta, ekkor sikerült kicsit közelebb férkőzniük.A fordulás után tovább tartott a Judosok lendülete, kemény munkával sikerült 1 pontra megközelíteniük ellenfelüket. Ekkor azonban az Old Boys is kapcsolt, és visszavette a kezdeményezést. Az utolsó 10 percben is folytatódott a kemény csata, a „hazaiak” próbáltak kapaszkodni, de az „öregfiúk” rutinosan tartották pár pontos vezetésüket, és végül megnyerték a mérkőzést. Face Kings – Vak Baglyok 77-67Váratlanul nagy csatára kényszerült a Face Kings, a Vak Baglyok igencsak megnehezítette a második helyen álló csapat dolgát. Már a kezdés is a Baglyoknak sikerült jobban, de hamar egalizált a Kings. Azonban ekkor még nem sikerült komoly előnyt kiharcolniuk, mivel a sereghajtó mindent megtett a sikerért, és a félidőig folyamatosan tapadt ellenfelére.A térfélcsere után azonban minden megváltozott. Magasabb fordulatszámra kapcsolt a Face Kings, és elég volt 4 támadás, hogy 10 pontosra nőjön a különbség. Bár a „vendégek” lendülete sem hagyott alább, de így sem tudtak lefaragni a hátrányból. Ugyan a záró játékrészt a Vak Baglyoknak sikerült megnyerniük, ez már nem változtatott a végeredményen.A Face Kings ezzel a győzelmével továbbra is tapad az élen álló City csapatára.A mérkőzések statisztikáját megtaláljátok IDE KATTINTVA!

Elolvasom
Jarrod Jones is marad a következő szezonra!

14.03.10, 20:18 Kosárlabda

Még egy játékossal hosszabbított a klub, ezúttal amerikai centerünk írt alá újabb egy évet!

Elolvasom
Magyar Kupa eredmények

14.03.10, 18:05 Judo

Elolvasom
Így győztünk a Kaposvár ellen - videó

14.03.10, 17:59 Kosárlabda

Összefoglaló a Kaposvár elleni meccsről, a két edző és Kovács Ákos nyilatkozatával.

Elolvasom
Már országos döntőben a kiemelt bajnokságban az U18-as csapat

14.03.10, 17:42 Kosárlabda

A Debrecen elleni sikerrel döntőben a csapat!

Elolvasom
U14 - Közel 100 pontos győzelem Szegeden

14.03.10, 17:30 Kosárlabda

Csapatunk mindkét meccsét magabiztosan nyerte.

Elolvasom
Kaposváron kezdjük a középszakaszt

14.03.07, 10:11 Kosárlabda

Chism ugyan távozott, de még mindig veszélyes ellenfél a Kaposvár. Az alapszakaszban nem sikerült elhozni a két pontot, most itt a lehetőség az ismétlésre!

Elolvasom
Így látszott a pályáról - Alapszakasz értékelő

14.03.05, 12:39 Kosárlabda

Újonnan induló videó-sorozatunkban Körtélyesi Gergellyel beszélgettünk!

Elolvasom
Íme a középszakasz sorsolása!

14.03.04, 14:01 Kosárlabda

Hivatalossá vált a középszakasz menetrendje, zárásként négy nap alatt két meccset játszunk az Olajjal!

Elolvasom
Szombaton Odú Túra

14.03.04, 10:57 Szabadidő

Elolvasom
Videóösszefoglaló a Jászberény elleni győzelemről

14.03.03, 14:01 Kosárlabda

Összefoglaló az alapszakasz utolsó meccséről, edzői nyilatkozatokkal.

Elolvasom
ALBA verés az ASE csarnokban

14.03.03, 13:38 Kosárlabda

Újabb győzelmet aratott az U-16-os csapat, ezúttal a Fehérvár hajtott fejet a Gesztenyés úton.

Elolvasom
Prágában is remekeltek a judosaink!

14.03.03, 09:17 Judo

A hétvégén Prágában, a European Openen léptek tatamira az Atomerőmű SE versenyzői, és ismét remek eredményeket értek el!

14.03.01, 17:04 Kosárlabda

Jarrod Jones vezérletével ha nehezen is, de legyőztük a Jászberényt, amely Sundov extra játékának köszönhetően megnehezítette a dolgunkat.

Elolvasom
Kovács Ákos is hosszabított!

14.02.28, 12:23 Kosárlabda

Ákossal is sikerült megegyeznie a klubnak, így további két éven át az ASE játékosa lesz!

Elolvasom
Alapszakaszelsőként is a győzelem a cél!

14.02.28, 09:23 Kosárlabda

Az alapszakasz utolsó fordulója következik, számunkra immáron tét nélkül, hiszen az első hely már zsebben van. A csapat azonban ugyanilyen feltételek mellett szenzációs győzelmet aratott a múlt hétvégén Sopronban, így most is remek meccsre van kilátás a Jászberény ellen. Ráadásul a másfél hete igazolt Robinson is bemutatkozik ASE mezben, így jut izgalom erre a találkozóra is!

Elolvasom
Győzelem Oroszlány ellen

14.02.28, 08:00 Kosárlabda

Elolvasom
Értékes és szép győzelmek a kiemelt U18-as bajnokságban

14.02.27, 12:58 Kosárlabda

Két nagyon fontos győzelmet aratott az U-18-as bajnokságban az Atomerőmű SE, többek között idegenben verték a Vasas gárdáját!

Elolvasom
Tóth Ádám újabb két évre elkötelezte magát!

14.02.25, 21:53 Kosárlabda

Tóth Ádám és a klub közötti tárgyalások sikerre vezettek, így a válogatott center újabb két évig csapatunkat erősíti majd!

Elolvasom
Gemenc Nyuszi Kupa 6. forduló

14.02.25, 20:56 Kosárlabda

Elolvasom
Robinson bemutatkozhat a Jászberény ellen

14.02.25, 09:23 Kosárlabda

Az utóbbi időszak kissé visszafogottabb teljesítménye után Sopronban parádés győzelmet aratott az ASE. Erről a nagyszerű győzelemről, a sérült játékosaink állapotáról, valamint az új igazolásról, Justin Robinsonról beszélgettünk a vezetőedzővel, Dzunic Branislavval.

Elolvasom
Így nyertünk Sopronban - videó

14.02.22, 16:29 Kosárlabda

Az alapszakasz 21. fordulójában parádés játékkal sikerült visszavágni a Sopronnak a kupa-elődöntőben elszenvedett vereségért. A mérkőzésről készült tudósításunk IDE KATTINTVA olvasható, tovább kattintva pedig a meccs videós összefoglalóját is meg lehet tekinteni.

Elolvasom
Visszavágtunk a kupaelődöntőért!

14.02.21, 17:02 Kosárlabda

McGruder vezérletével végig vezetve, helyenként parádés játékkal sikerült győzni Sopronban, elvéve ezzel az ellenfél hazai veretlenségét.

Elolvasom
Visszavágunk?

14.02.20, 22:22 Kosárlabda

Folytatódik tovább az alapszakasz, amelynek utolsó előtti mérkőzésén Sopronba látogat az ASE. Bár az alapszakasz győzelem már zsebben van, a kupaelődöntőben elszenvedett vereség és a tévé nyilvánossága egyaránt elég nyomós okot szolgáltat arra, hogy alaposan odategye magát a csapat. Lássuk, mi várható a mérkőzésen!

Elolvasom
Bor Barna és Csoknyai László a DIGI Sport vendége volt!

14.02.20, 15:26 Judo

A DIGI Sport televízió Reggeli Start című magazinműsorának vendége volt Bor Barna és Csoknyai László.

Elolvasom
Robinson piros-kékben!

14.02.19, 07:07 Kosárlabda

A Falco múlt héten elküldött angol válogatott légiósa, Justin Robinson idény végéig az ASE csapatát erősíti majd.

14.02.16, 20:39 Kosárlabda

Székesfehérváron léptek pályára az Atomcsajok a hétvégén. Az első meccsen sajnos jobb volt az ellenfél, ám a másodikon nüanszokon múlott csak a siker.

Elolvasom
Ha nehezen is, de meglett a győzelem

14.02.15, 11:58 Kosárlabda

A Szeged elleni kimondva-kimondatlanul a kötelező győzelem terhével lépett pályára az ASE, ám a meccs egyáltalán nem alakult simán. Sokáig vezettünk, aztán a negyedik negyedben három pontra is felzárkózott a csongrádi gárda. A végjátékban azonban már csak egy csapat volt a pályán, és ha nehezen is, de meglett a siker.

Elolvasom
Farsangi Játszóház

14.02.14, 14:21 Szabadidő

Elolvasom
Vissza a helyes útra!

14.02.13, 21:54 Kosárlabda

Több mint egy hónap után ismét hazi pályán lép pályára az Atomerőmű SE, mégpedig azzal a nem titkolt szándékkal, hogy az elmúlt időszak vesszőfutását maguk mögött hagyja. Az ellenfél ezúttal a Szeged lesz, nézzük, mi várható a találkozón!